Úvod > Ponuka práce > Marketing, reklama, PR > Referent marketingu

Referent marketingu

Pracovná oblasť:
Marketing, reklama, PR
V meste:
Nové Mesto nad Váhom
Možný termín nástupu:
01.06.2018
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame:

- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (16 rokov na trhu)

- motivujúce finančné ohodnotenie

- dynamickú prácu v mladom a príjemnom kolektíve

- moderné pracovné prostredie

- priestor pre profesionálny rast v oblasti marketingu a zdravej výživy

- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch

- podporu ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia

- tímovú prácu

- podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu

BENEFITY:

- 13. plat

- odmeny zo zisku

- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)

- bonus pri odporučení zamestnanca

- parkovacie miesto v mieste práce

- odborné vzdelávanie

- komplexný vzdelávací program

- príspevok na športové, kultúrne aktivity

- príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť

- nadštandardné zdravotné prehliadky

- rekondičné pobyty

- nápoje na pracovisku

- fitness na pracovisku

- masážne lôžko na pracovisku

- mobilný telefón

- zamestnanecké zľavy

- firemné darčeky

- firemné akcie, večierky
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
800 € + odmeny za plnenie plánov
Váš životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu sekretariat@lukro.sk.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splňajú naše požiadavky.
Firma KOMPAVA s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou športových výživových doplnkov od roku 2002.

Vývoj výrobkov sleduje popredné vývojové trendy a výskumy v oblasti výživových doplnkov a zdravia.

Spolupracujeme s lekárenským odvetvím, športovými klubmi, fitness centrami a obchodmi so zdravou výživou a ostatnými výživovými doplnkami.

Spoločnosť Kompava sa snaží presadzovať zdravý životný štýl u seba i verejnosti.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
15.5.2018
Počet videní:
53