Operátor šitia

Pracovná oblasť:
Textilný, kožiarsky a odevný priemysel
V meste:
Lučenec
Možný termín nástupu:
31.01.2018
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
práca v medzinárodnej spoločnosti

- vzdelávanie a rozvoj

- benefity v rámci sociálnej politiky

- 13. plat a príspevky

- dovolenkový príspevok

- doprava do zamestnania zdarma

- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,50 eur)
Náplň práce:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: ulrika.kovacova@adient.com.

Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaní osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania
O spoločnosti:
Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
4.1.2018
Počet videní:
708