Úvod > Top ponuky > AQUAUNIVERSAL, kotly, bojlery, vodoinštalačný materiál Lučenec

AQUAUNIVERSAL, kotly, bojlery, vodoinštalačný materiál Lučenec

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Predajňa AQUAUNIVERSAL - široký sortiment plynových a elektrických kotlov, bojlerov, vodoinštalačného materiálu, čerpadiel, vykurovacej techniky. http://www.aquauniversal.sk

AQUAUNIVERSAL sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou čerpacej, vykurovacej techniky, vodoinštalačného materiálu, ponúkame a poskytujeme odbornej aj spotrebiteľskej verejnosti technicky najkvalitnejšie, technologicky inovatívne a cenovo dostupné riešenia v oblasti vodoinštalácie, sanity, kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, čerpacej techniky a kúpeľňového vybavenia.

V oblasti veľkoobchodu pôsobíme ako dodávateľ pre montážne a inštalačné firmy, montážne skupiny realizujúce vodoinštalačné práce a projekty v oblasti ústredného, podlahového kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, prípadne komplexných dodávok pre projekty technického zariadenia budov. Svoju činnosť rozširujeme aj na nové trendy v inovatívnych technologiách obnoviteľných zdrojov energíí, so zameraním na našu špecializáciu.

Názov:
AQUAUNIVERSAL, kotly, bojlery, vodoinštalačný materiál Lučenec
Cena:
Kontakt:
Stanislav Krnáč - 0907 136 423
Kontaktná osoba:
Ing. Stanislav Krnáč
E-mail:
kurenie@aquauniversal.sk
Viac o firme:
AQUAUNIVERSAL, s.r.o. Lučenec - kúrenie, voda, plyn
Počet videní:
4949
Dátum pridania:
30.10.2016

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.