lucenec.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Lučenci a okolí

Ponuky 1-20 z 116

Ponuky práce Lučenec a okolie

Production Manager

  Dátum pridania: 17.8.2017

 technický smer , V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: ulrika.kovacova@adient.com.
Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania.

Procesný inžinier

  Dátum pridania: 17.8.2017

 technický smer (strojárstvo, elektrotechnika, chemická technológia) , V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: ulrika.kovacova@adient.com
Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania.

Zástupcu na oddelenie služieb pre zákazníkov (Zvolen-Lučenec)

  Dátum pridania: 15.8.2017

 

Sociálny pedagóg

  Dátum pridania: 15.8.2017

  , Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
252

Školský špeciálny pedagóg

  Dátum pridania: 15.8.2017

  , Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
252

Oblastný/á riaditeľ/ka pre ČSOB POISŤOVŇU pre región Lučenec a Rimavská Sobota

  Dátum pridania: 13.8.2017

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.  

Expedient

  Dátum pridania: 12.8.2017

  , Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, po dobu 6 mesiacov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Sociálny pedagóg

  Dátum pridania: 11.8.2017

  , Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
209

Stolár

  Dátum pridania: 11.8.2017

 Stolár , Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Zvárač Nemecko

  Dátum pridania: 10.8.2017

 Firma SLOVAK PARTNER prijíma Zváračov do Nemecka! Práca je zväčša vykonávaná na živnosť, prípadne dohoda možná. Ubytovanie je zabezpečené! Podmienky pre prijatie: ovládanie zvárania elektródov ovládanie projektovej dokumentácie základy nemeckého jazyka Práca sa vykonáva pon-pia v prípade potreby aj soboty. Výborné platové podmienky od 13€-15€ hod. Nástup možný ihneď!

Marketingový manažér

  Dátum pridania: 10.8.2017

 marketing, obchod, ekonómia , V prípade záujmu zašlite svoj štrukturovaný životopis v SJ a AJ s fotografiou, spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu:
dgeciova@arkonas.sk
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Učiteľ/ka SŠ - matematika

  Dátum pridania: 9.8.2017

 Matematika , Rozsah úväzku
50% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
97

opatrovateľka

  Dátum pridania: 8.8.2017

 Opatrovateľka pre 67 roč.pani po operácii bedrového kľbu, výpomoc v domácnosti, (2izb.byt) ,nákupy, cca na 2 hod. denne.Pani býva na sídlisku ČA pri Bille v LC.Odmena dohodou na tel.č.: 0903 506 572 alebo 0902 594 479

Zámočník / Zvárač CO2

  Dátum pridania: 8.8.2017

 

Operátor výroby

  Dátum pridania: 8.8.2017

  , V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: ulrika.kovacova@adient.com.
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaní osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania

Technik údržby automatizácie (Ref. č.: 2797)

  Dátum pridania: 7.8.2017

 Hľadáme technika pre novú výrobnú prevádzku v Trnave na 8 hodinový pracovný čas., Pre nášho klienta hľadáme osobnosť s možnosťou odborného a kariérneho rastu v prostredí nadnárodnej spoločnosti: - Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie - vyhláška 508 § 21 alebo 22 (samostatný elektrotechnik) - Prax v oblasti údržby v priemyselnej výrobe, skúsenosti s priemyselnou automatizáciou (automaty SIEMENS, Schneider, Allen-Bradley) - Výborná znalosť MS Office (Word, Excel, Power point) - Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam - Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie.

Technik obrábania (Ref. č.: 2800)

  Dátum pridania: 7.8.2017

 - Hľadáme technika pre novú výrobnú prevádzku v Trnave na 8 hodinový pracovný čas. Jeho úlohou bude: - Spolupracovať a zasahovať pri riešení poruchových situácií výrobných zariadení (spolupracovať s operatívnou údržbou pri odstraňovaní závažných porúch) - Vylepšovať spoľahlivosť zariadení (analyzovať zápisnice z porúch, vytvárať návrhy na zlepšenie procesu, komunikovať s partnermi (centrála , dodávateľ, výrobca zariadenia) - Zlepšovať, navrhovať, zavádzať metodológiu a koordinovať činnosti s tým spojené - Prezentovať výsledky a analýzy - Pripravovať plán preventívnej údržby zariadení - Spravovať dokumentáciu k zariadeniam a nomenklatúry náhradných dielov - Aktívne participovať na nových projektoch - Zlepšovať zásahové metódy, podieľať sa na projektovom riadení - Navrhovať zlepšenia pre oblasť údržby zariadení - Vytvárať a zlepšovať okolie pracovného postu, Pre nášho klienta hľadáme osobnosť s možnosťou odborného a kariérneho rastu v prostredí nadnárodnej spoločnosti: - Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie - Vyhláška 508 § 21 alebo 22 (samostatný elektrotechnik) - Prax v oblasti priemyselnej výroby vítaná, anglický jazyk – komunikatívna úroveň - Výborná znalosť MS Office (Word, Excel, Power point) - Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam - Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie - Znalosť procesu výroby a toku výhodou - Spoľahlivosť , logické myslenie , samostatnosť , flexibilita, zodpovednosť , schopnosť pohotovo reagovať - Schopnosť kreatívne myslieť

Pracovník/čka dodržiavania rutín

  Dátum pridania: 4.8.2017

  , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Obchodný zástupca - východné Slovensko

  Dátum pridania: 4.8.2017

 vzdelávanie, školstvo, ekonomické , Ideálny kandidát by mal mať trvalé bydlisko v okresoch : Košice, Prešov

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Team leader

  Dátum pridania: 4.8.2017

  , V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: ulrika.kovacova@adient.com

Ponuky 1-20 z 116

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Lučenci a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Lučenec-Halič, Kalinovo, Mikušovce, Podrečany, Tomášovce, Veľká Ves, Vidiná

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang